telefon

Ecu Programlama ve Yazılım Hizmetleri

facebook          instagram

Dr.Ecu güvencesi ve 19 yıllık PTgarage tecrübesi ile aracınızdaki gizli gücü ortaya çıkarın.
Aracınıza özel olarak yapılan yazılım ile %30 'a varan güç ve % 15 ' e varan yakıt tasarruf sağlayın.

Sık Sorulan Sorular
Aracım için sağlıklı mı?
Yaptığımız “Dr.Ecu Yazılım” işlemi, motorun gücünü arttırıp ideal hale getirirken güvenli limitleri aşmayacak şekilde ayarlanır.
Araca kazandırılan ekstra güç daha az vites değişimi anlamına geleceğinden aşınmada azalma da söz konusudur. 
Her motorun limitleri bir diğerinden farklıdır, fakat Dr.Ecu kalitesi ile yapılan yazılım işlemi hiçbir zaman araçta sorun yarabilecek limitlere yaklaşmaz.
Yüksek kalitede chiptuning yapan firmaların sonuçlarının hepsi birbirine yakındır. Piyasada size daha fazla güç vaat eden chiptuning firmalarına dikkatle yaklaşmak gerekir.
Bu vaatlerin bir kısmı müşterinin fark etmeyeceği düşüncesi ile yalan söylemeye, diğer kısmı da motorun limitinin üstünde zorlanmasına dayalıdır.

İşlem ne kadar zamanda tamamlanır?
Chip tuning yazılım işlemi araca göre değişmekle beraber 1 saat ile 2,5 saat arasında bir sürede tamamlanır.

Deneme süresi hakkı veriyor musunuz?
Dr.Ecu Chiptuning kalitesini gönül rahatlığı ile TEST edebilmeniz için 10 gün içinde koşulsuz şartsız % 100 para iade garantisi vermektedir.

Garantimi etkiler mi?
Teorik olarak aracınıza yaptığınız her müdahale garantiyi etkiler, fakat Pratikte yapılan işlem servis tarafından fark edilemediğinden garanti dışı kalma ile ilgili problem yaşanmamakta. Hatta uygulama yaptığımız araçların % 60 lık bir bölümünü servis garantisi dahilinde bulunan 2 yaşın altındaki araçlar oluşturuyor.

Ayrıca aracınızın serviste garanti ile ilgili bir işlemi gerekiyorsa, yazılımınızın orjinale çevrilip, servis sonrası tekrar yazılımızın yüklenme hizmetini ücretsiz olarak veriyoruz.

Çok nadir de olsa bazı durumlarda servis tarafından araçlara kritik güncellemeler yapılmaktadır, bunun sonucunda aracınıza tekrar yapacağımız yazılım dosyasında güncelleme yapmamız gerekebiliyor.***

Araç üreticileri kendileri neden yapmıyor?
Üreticiler araçlarını tüm dünya pazarına sunmak için tasarlıyorlar ve bunun neticesinde bir çok etken araçların , kapasitelerinin altında piyasaya sürülmesine sebep oluyor (Egzoz emisyon standartları, sıcaklık ve iklim farklılıkları , vergilendirme politikaları ve satış politikaları gibi).
Günümüzde birçok marka kendi bünyelerindeki modifiye firmaları veya anlaşmalı oldukları firmalar vasıtası ile satış sonrasında aynı hizmeti çok yüksek fiyatlarla kullanıcılarına sunmaktadır.

Mercedes Benz _ Brabus
BMW _ Hartge
Volkswagen – Audi – Seat _ ABT

*** Yazılım güncelleme bedeli alınabilir.